Skip to main content

2015 metų gegužės 16-17 dienomis Porsche klubas Lietuva atidarė jau dvyliktą sezoną.

Gegužės 16d. -  šeštadienį, klubo nariai ir svečiai rinkosi prie Vanagupės viešbučio Palangoje, į renginį atvyko daugiau nei 40 ekipažų, bei svečiai is Vilniaus Porsche centro, kurie taip pat atsivežė ir keletą naujų Porsche automobilių, kuriuos klubo nariai galėjo išbandyti.
Užsiklijavę renginio ir rėmėjų lipdukus, porsche automobiliai vienas po kito startavo ir pradėjo dieną auto orientacinėmis varžybomis po Palangos apylinkes, įveikdami organizatorių paruoštas užduotis ir rinkdami įskaitinius taškus finišavo Palangos oro uoste.
Auto orientavimosi varžybų nugalėtojais ir prizininkais tapo:

1. Mantas ir Indrė
2. Marius ir Daina
3. Raimundas ir Jovita

Sekanti rungtis buvo slalomas Palangos oro uosto teritorijoje, kuri sukėlė daug emocijų ir azarto. Klubo draugai iš JUTA RACING - paruošė 2 analogiškas slalomo trasas ir atsivežė visą reikalingą laiko matavimo įrangą, tad kova vyko iki pat finalo.

3. Mantas Stankevičius (991 Turbo S)

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti klubo ir rėmėjų prizais vakarienės metų, kuri vyko viešbutyje Vanagupė.

Sekmadienį, gegužės 17d. klubo nariai varžėsi "Porsche Klubas Lietuva" teniso turnyre.
Nugalėjo - Vytautas Matuliauskas, antras - Amiranas Beržinskas, trečią vietą iškovojo - Žydrūnas Andriukaitis.