Skip to main content

Birželio 28 d. popietę Kačerginės Nemuno žiedo trasoje gaudė išskirtinai tik Porsche automobilių motorai. Porsche klubo Lietuva organizuota „Race day“ subūrė net 23 Porsche klubo narius, tikrus greičio mylėtojus.

Renginyje dalyvavo tiek naujausi Porsche modeliai, tai Porsche 997 GT3RS, Porsche 997 GT3, Porsche 911 turbo, Porsche Cayman R, Porsche Cayman S, Porsche Boxster. Taip pat visuomet tikrus Porsche mylėtojus džiugino klasikiniai, tačiau savo važiavimo laikais nenusileidžiantys 911 modeliai: 993 Turbo, Porsche Carrera S.

Nors kelios dienos prieš renginį oro prognozė žadėjo lietų, klubo žmones lydėjo sėkmė ir saulė. Sausas trasos asfaltas leido mėgautis Porsche automobilio galimybėmis iki maksimalių apsukų, garsas ir rezultatai džiugino automobilistų širdis.

Trasa, ir kiek tai įmonama lenktyniu metu – saugumu, rūpinosi ištikimi klubo draugai Juta racing vyrai, o lenktynių paslaptimis ir vairavimo subtilumais su kiekvienu klubo nariu dalinosi Porsche GB pirmaujančias pozicijas užimantis jaunasis Lietuvos lenktynininkas, klubo narys - Jonas Gelžinis.

Saugumui užtikrinti trasoje buvo įrengtos net 3 greičio “gesinimo zonos“. Nepralenkiamas buvo naujas klubo narys Vilmantas Audzijonis (Porsche 997 GT3) 1:29.671, taip pat gerus rezultatus kaip visada parodė verslininkas iš Vilniaus Aurelijus Rusteika (Porsche Carrera S cabrio) – 1:34.203, ir klubo narys Vytautas Matuliauskas (Porsche Cayman S) – 1:34.533.

Renginys suteikė daugybę teigiamų emocijų, greičio ir puikių rezultatų.