Skip to main content

Liepos 20 - 22 dienomis "Porsche Klubas Lietuva" nariai dalyvavo „ENEOS 1006 km powered by Hankook" lenktynėse.

Liepos 20 d. vyko „Porsche Lietuva” ir vieno tituluočiausių Lietuvos žiedinių lenktynių atstovų Roberto Kupčiko organizuojamas instruktažas ir vairavimo įgūdžių gerinimas. Bandomųjų važiavimų metu šalia Porsche automobilių vairuotojų sėdėjo ir Panevėžio Algimanto Bandzos vaikų globos namų auklėtiniai, su kuriais klubo narius jau keletą metų sieja nuoširdus bendravimas. 


Liepos 21 d. buvo organizuotas daug azarto ir sportinių aistrų sukėlęs klubo narių važiavimas, kuris buvo suskirstytas į keturias kategorijas pagal automobilių modelius.

Šventinės vakarienės metu greičiausiems buvo įteikti specialiai ENEOS 1006 km lenktynėms sukurti „Porsche Klubas Lietuva“ apdovanojimai bei „Porsche Lietuva“ įsteigti prizai.

 

Kategorijoje Classic vienintelis nugalėtojas – Aurelijus Rusteika.

 

Kategorijoje 991 nugalėjo:

  1. Tomas Petraitis;
  2. Kęstutis Jusčius;
  3. Gediminas Šimkus.

 

Kategorijoje 997 nugalėjo:

  1. Vytas Bilinskas;
  2. Kęstutis Urniežius;
  3. Gintaras Papečkys.

 

Kategorijoje GT nugalėjo:

  1. Marius Bartkus;
  2. Edgaras Zujus;
  3. Mantas Janavičius.

 

 „Porsche Lietuva“ specialiu vaizdo klipu svečiams pristatė bei apdovanojo „Porsche Exclusive“ ambasadorių Tomą. „Porsche Klubas Lietuva“ nariai pasidžiaugė, jog savo tarpe turi šį ypatingai „Porsche“ automobilius mylintį ir daug apie juos išmanantį žmogų. 

Nuoširdus Ačiū visiems dalyvavusiems, rėmėjams ir aktyviems klubo nariams. Tik kartu galime sukurti teigiamas ir ilgai išliekančias geriausias emocijas!