Skip to main content

UAB  “Amoka”  yra karštų gėrimų ir jų ruošimo technologijų ekspertė, sėkmingai dirbanti rinkoje nuo 1997 metų. Bendrovė specializuojasi kavos,  arbatos, kakavos  bei kitų karštų gėrimų importu ir juos tiekia į Lietuvos Horeca, mažmeninę prekybą bei biurus. Bendrovė taip pat importuoja profesionalią kavos espreso įrangą restoranams, kavos įrangą viešbučiams, konferencijoms, kavos aparatus biurams bei namams.

Bendrovė aktyviai dirba su didžiausiais mažmeninės prekybos tinklais, kuriuose siūlo aukščiausios kokybės platų kavos ir arbatos asortimentą.

Mūsų patyrę kavos technologai teikia įvairias paslaugas savo klientams: atlieka profesionalius mokymus HoReCa sektoriaus darbuotojams tiek pas klientus, tiek įmonei priklausančiuose mokymo centruose; konsultuoja visais kavos pasirinkimo, paruošimo bei įrangos priežiūros klausimais.

Darbuotojai reguliariai  kelia savo kvalifikaciją  ir vyksta tobulintis į gamintojų mokymų centrus, kur dalyvauja teoriniuose ir praktiniuose mokymuose, taip pat patys kviečiame specialistus iš gamyklų, su kuriomis bendradarbiaujame  ir atliekame mokymų ir seminarų ciklus Lietuvoje.

UAB “Amoka”  yra įsteigusi du mokymo centrus (Kaune ir Klaipėdoje) į kuriuos kviečia  savo klientus gilinti savo profesines žinias, kad teisingai paruošti įvairius kavos gėrimus bei  gauti žinių apie espreso įrangos teisingą aptarnavimą.

UAB “Amoka” daugelį metų plačiai vykdo reklamos ir rėmimo akcijas, siekdama  parodyti  rinkai atstovaujamų prekinių ženklų kokybę ir išskirtinumą.

Bendrovės misija – aukščiausios kokybės produktų tiekimas ir geriausias klientų aptarnavimas.

 

Daugiau informacijos: ČIA.