Skip to main content

Liepos 20 d. popietę šalia Palangos įsikūrusią „Omnitel 1000 km lenktynių“ trasą vienai valandai okupavo išimtinai tik „Porsche“ automobiliai.

Klubo nariai džiaugėsi, kad itin turtingoje renginio programoje pirmąsyk vietos atsirado ir „Porsche“ klubas Lietuva“ renginiui, pavadintam „Race attack – „Energijos kodas“.

Pažiūrėti iš tiesų buvo į ką. Pirmą kartą „Omnitel 1000 km lenktynių“ istorijoje į trasą vienu metu išvažiavo net 27 įvairių modelių ir modifikacijų grynakraujai „Porsche“ automobiliai, kuriuos atvairavo ne tik klubo nariai, bet ir svečiai kaimyninės Lenkijos ir Rusijos.

„Race attack - Energijos kodas“ - tai valandos trukmės greičio ataka, kurios metu išskirtinai tik „Porsche“ automobiliai išbandė savo galimybes trasoje, o greičio atakai sumaniai dirigavo jaunasis Lietuvos lenktynininkas Jonas Gelžinis, net tris kartus laimėjęs „Omnitel 1000 km lenktynes“ ir kupinas ryžto tokią pat sėkmę pakartoti ir rytoj.

Nemažiau nei lenktynės žiūrovus domino patys savo unikalia forma ir vairavimo savybėmis jau daugiau kaip 60 metų garsėjantys automobiliai, kiekvienas turintis savo istoriją.

„Laiko patikrinta kokybė ir nesulaikoma jaunatviška energija paverčia „Porsche“ daugiau nei tik automobiliais. Tai - gyvenimo būdas, o kai kam - ir visas gyvenimas“.

Specialiai įrengtoje automobilių aikštelėje „Porsche“ mylėtojai pakvietė visus norinčius iš arčiau susipažinti su klubo puoselėjamomis vertybėmis ir veikla.