Skip to main content

Spalio 4 d. Kaune įvyko Porsche klubo sezono uždarymo renginys. Tradiciškai Porsche automobiliai rinkosi Kauno rotušėje. 11 val. Klubo nariai startavo Auto slalomo rungtyje, specialiai jiems paruoštoje trasoje prie Kauno Žalgirio arenos. Klasėje iki 400 AG nepralenkiamas buvo Vytautas Matuliauskas,, vairavęs Porsche 911 cabrio antroji vieta atiteko klubo nariui vilniečiui Nikolaj Martyniuk su Porsche Cayman, trečiasis buvo Darius Pavasaris ir jo Porsche Carrera 4s Cabrio. Galingesnėje automobilių klasėje virš 400 AG pirmoji vieta atiteko Mantui Stankevičiui, su Porsche 991 Turbo S, antrasis buvo Marius Bartkus su Porsche 991 Carrera S, trečias šioje rungtyje liko Tomas Barauskas su Porsche 991 Turbo S.

Po pietų, savo žinias ir įgūdžius auto orientavimosi rungtyje su Porsche, klubo nariai buvo pakviesti išbandyti "Legendoje apie Kauną". Dėkojame Vidui ir Viktorijai Fokams, Viliui ir Birutei Fokams, kurių dėka klubo nariai turėjo galimybę pažinti Kauną iš naujo. Kaip ne būtų keista, prizinės vietos atiteko svečiams iš kitų miestų, treti liko Arūnas ir Jolanta Tumos iš Klaipėdos, antri buvo Tomas ir Roberta Barauskai iš Vilniaus, pirmi Tomas ir Roberta Skertonai iš Klaipėdos.

Dėkojame visiems, kurie buvo kartu nuostabų rudenišką savaitgalį, renginio rėmėjams - skaniausiai kavai Lavazza, UAB ''Druskininkų Rasa" už mineralinį vandenį, taip pat draugams: Europa Royale Kaunas ir visiems klubo nariams.