Skip to main content

Spalio 2 - 3 dienomis įvyko Porsche klubas Lietuva sezono uždarymo renginys. Tradiciškai susirinkę Kauno rotušėje automobiliai pajudėjo į Marijampolę. Oras buvo puikus, nuotaika gera ir greita. UAB Kapratas aištelėje vyko slalomo varžybos, kurias organizavo Juta racing komanda. Ačiū jiems už teisingą kiekį adrenalino ir saugumą!

Auto - orientacinis šiemet vyko maršrutu Marijampolė - Druskininkai. Klubo narių laukė įvairios užduotys:), su jomis geriausiai pavyko susidoroti ir geriausią laiką parodžiusiam Vido ir Raimundo ekipažui!

Orientacinio finišas - Europa Royale viešbutis, kuriame klubo narių laukė puiki vakarienė ir geras laikas bendraminčių kompanijoje.

Buvo apdovanotas PCL 2010 metų sezono geriausias vairuotojas, nugalėjęs absoliučioje įskaitoje (slalomo rungtys ir auto - orientacinis). Juo tapo Vidas Fokas, automobilis 911 (997), jam atiteko Michelin padangų komplektas ir kiti prizai!!SVEIKINAME!!!

Ačiū klubo nariams, kad dalyvavote!!!

Dėkojame mūsų rėmėjams Porsche Centre Ryga, Michelin, UAB Bags and more, Draudimo brokerių bendrovei Baltolink, UAB Rasa, UAB Selita ir Ko.