Skip to main content

Balandžio 28 – 29 dienomis, Porsche klubas Lietuva atidarė 9-ąjį sezoną. Rekordinis skaičius Porsche automobilių šiemet susirinko Nidoje. Kartu su Lietuvos Porsche automobilių savininkais, renginyje tradiciškai dalyvavo ir Latvijos Porsche centro atstovas Andris Ievins, taip pat Latvijos Porsche klubo prezidentas Uldis Kalinovskis, ir Lenkijos Porsche klubo atstovas Jacek Myrcha.

Tiek sportinių Porsche automobilių Nidos gatvėse tikrai dar nėra buvę. Šį pavasarį sezono atidarymą anksčiau nei visada nusprendę atidaryti šios markės automobilių gerbėjai atrodo užsisakė ir orą. Saulė švietė, visų nuotaika buvo puiki, o kur dar nuostabus Lietuvos pajūris. Šiais metais su automobilių sportu buvo suderinta dar viena klubo narių mėgstama sporto šaka – lauko tenisas. Porsche automobilių gerbėjai šeštadienio ryte renginį pradėjo teniso varžybomis. Teniso turnyre Babolat taurei laimėti, kurio pagrindinis prizas kelionė į legendinį „Roland Garros“ turnyrą dalyvavo net 12 teniso sporto šakos mėgėjų. Kova buvo graži ir po keletą valandų trukusio turnyro pergalė rezultatu 5:3 pelnytai atiteko sportininkui Vytautui Matuliauskui, antras liko gydytojas Gintaras Papečkys, trečias verslininkas iš Vilniaus Žydrūnas Andriukaitis.

Po pietų automobilių gausmas persikėlė į uždarą Nidos aerodromą, kur Porsche vairuotojai varžėsi auto- slalomo rungtyje. Šiais metais vėl Porsche klubui rengiant slalomo varžybas talkino "Juta racing" komandos profesionalai, padėję pasiekti maksimalų greitį, bet paisant saugumo reikalavimų. Auto-slalomas vyko dviem etapais, pirmą dieną geriausią laiką parodė Dovydas Narbuntas, vairavęs Porsche Carrera 4S, bendroje įskaitoje ir po sekmadienio važiavimų vėl nepralenkiamas kaip ir kasmet buvo Topo centro įmonės vadovas Aurelijus Rusteika, vairavės Panamera Turbo automobilį, jam šiek tiek nusileido Vilmantas Audzijonis, vairavęs Porsche Carrera GT3, trečias šioje rungtyje liko Saulius Radomskis su Porsche Carrera turbo.

Šeštadienio vakare viešbučio Nerija restorane vyko šventinė vakarienė, kurios metu pasitikrinti savo žinias apie mėgiamą Porsche ženklą ir pasivaržyti paskatino protų mūšis „Tik Porsche valdo mus“. Visus vienijanti Porsche automobilių aistra, bei draugiška nuotaika ir emocijos, prabėgusios dienos įspūdžiai sukurė puikią vakaro atmosferą.

Sezonas atidarytas, Porsche klubas Lietuva šiemet planuoja daug puikių renginių, tarp jų keletas kelionių į Europą, artimiausia, jau po keleto savaičių į Austriją, taip pat "Time attack" varžybos Kačerginės Nemuno žiedo trasoje, susitikimai su Latvijos ir Lenkijos Porsche klubais bei kt.

Porsche!Porsche!