Skip to main content

Privatumo politika

 

Duomenų privatumo patvirtinimas

Dėkojame už jūsų apsilankymą mūsų tinklapyje ir jūsų susidomėjimą Porsche Klubas Lietuva. Mes labai atsakingai vertiname jūsų asmens duomenų apsaugą ir konfidencialumą, kad lankydamiesi mūsų tinklapyje galėtumėte jaustis saugiai ir patogiai.

Šiais pranešimais apie jūsų duomenų apsaugą norime jus informuoti apie tai, kada ir kokius duomenis renkame ir kaip juos naudojame - be jokios abejonės, laikydamiesi visų Europos duomenų apsaugos taisyklių.

 

Anonimiškų duomenų rinkimas

Jums lankantis mūsų tinklapyje, mūsų tinklo serveriai automatiškai renka bendro pobūdžio informaciją. Ši informacija apima naršyklės tipą, naudojamą operacinę sistemą, interneto paslaugų teikėjo domeno pavadinimą, naudojamo kompiuterio IP adresą, tinklapį iš kurio atėjote pas mus, peržiūrėtus mūsų tinklapio puslapius ir apsilankymo datą bei laiką. Tai yra informacija, kuria naudojantis neįmanoma padaryti jokių išvadų apie jus asmeniškai. Šiuos duomenis mes vertiname anonimiškai, tik statistiniais tikslais.

 

Asmens duomenų rinkimas ir apdorojimas

Asmens duomenys renkami, tik jei juos pateikiate savanoriškai, pavyzdžiui, registruodamiesi asmeniniams poreikiams pritaikytų paslaugų gavimui, tokių kaip užsakymo vykdymas, registracija įvykiuose ar dalyvavimas forumuose. Jūsų duomenys prieš persiuntimą ir apdorojimą koduojami, siekiant apsaugoti juos nuo neteisėtos prieigos. Išimtis iš šios taisyklės yra elektroninių laiškų siuntimas.

 

Surinktų duomenų naudojimas ir persiuntimas

Mūsų tinklalapyje surinkti asmens duomenys bus naudojami užsakymų ar užklausų apdorojimui ir, jei reikia, apdorojami kitoje Porsche Klubas Lietuva vidinėje kompiuterinėje sistemoje.

Jūsų duomenys nebus parduodami, nuomojami taip pat prie jų nebus suteikta prieiga trečiosioms šalims jokiu kitu būdu. Asmens duomenys bus perduodami tik Valstybinėms institucijoms ir valdžios įstaigoms, pagal šalyje galiojančią įstatymais numatytą tvarką. Mūsų darbuotojai ir agentūros yra įsipareigoję laikytis griežčiausio konfidencialumo.

 

Slapukai

Mūsų tinklapis naudoja taip vadinamus slapukus. Slapukas yra mažos apimties tekstinė byla, kurią tinklapis įrašo jūsų kompiuterio kietajame diske. Slapukai negadina jūsų kompiuterio. Juose nėra virusų. Mūsų tinklapyje naudojami slapukai nerenka jokių asmens duomenų. Slapukuose esančią informaciją mes naudojame siekdami palengvinti naudojimąsi mūsų tinklapiu bei pritaikytume jį jūsų poreikiams.

Mūsų tinklapį, be abejo, galite peržiūrėti ir nenaudodami slapukų. Jei nepageidaujate, kad slapukai būtų įrašomi jūsų kompiuteryje, šią parinktį galite išjungti savo naršyklės nustatymuose. Išsaugotus slapukus bet kada galite ištrinti savo naršyklės nustatymuose. Tačiau, jei nepriimsite slapukų, galite susidurti su kai kuriais mūsų paslaugų apribojimais.

 

IP adresas (anonimiškas)

Šio teisinis pagrindas yra mūsų teisiniai įsipareigojimai duomenų saugumo srityje ir mūsų teisėtas interesas eliminuoti klaidas ir garantuoti mūsų pasiūlymų saugumą. Be to, šie duomenys taip pat yra apdorojami analitikos tikslu, nepriskiriant jų konkrečiam asmeniui.

Jei norite tai padaryti ryšium su jūsų kontaktais, galite pasinaudoti Porsche klubo nario privilegijomis ir būsimų narių palaikymu. Tuo tikslu, pirmiau minėti jūsų pateikti duomenys (pvz., automobilio duomenys, gimimo data, interesai) bus saugomi duomenų bazėje arba lentelėje, kurią tvarko Porsche Klubas Lietuva. Tokiu atveju Porsche Club Lietuva gali naudoti duomenis atskiro nario ir būsimo kliento aptarnavimo paslaugoms, reklamoms, taip pat su automobiliu susijusioms Porsche paslaugoms ir šiuo tikslu gali susisiekti su jumis jūsų pageidaujamais ryšio kanalais.

 

Saugumas

Porsche Klubas Lietuva internetinis serveris patalpintas Vokietijoje, Porsche klubų sistemoje, pas paslaugos teikėją, Porsche užsakymu. Paslaugos teikėjas yra nurodytas kartu pateikiant šią apsaugos sertifikavimo informaciją:

TiSAX (Trusted Information Security Assessment Exchange)
Dalyvio ID: PT3C5P
Srities ID: SYH8P5

Remiantis sutarties 28 straipsnio 3 pastraipa EU-DSGVO užsakymų duomenų tvarkymui su paslaugų teikėju gali naudotis Porsche Klubas Lietuva.

Porsche Klubas Lietuva naudoja savo technines ir organizacines saugumo priemones, kad apsaugotų mūsų valdomus duomenis nuo atsitiktinio ar tyčinio manipuliavimo, praradimo, sunaikinimo ar asmenų, neturinčių tam teisės, prieigos. Mūsų saugumo priemonės nuolat tobulinamos, atsižvelgiant į technologijų pažangą.

Suinteresuotų šalių teisės

Jums pareikalavus, raštu informuosime jus apie tai ar saugome ir jei taip, kokius jūsų duomenis. Jei esate registruotas kaip Porsche Klubas Lietuva naudotojas, prisijungęs galite peržiūrėti savo duomenis ir, jei reikia, juos keisti ar ištrinti. Jei, nepaisant mūsų pastangų siekiant užtikrinti, kad duomenys būtų teisingi ir atnaujinti, saugoma informacija yra neteisinga, jums pareikalavus, ją ištaisysime. Ateityje, trumpu pranešimu galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą saugoti asmens duomenis.

Be to, turėdami nusiskundimų, pasiūlymų ar klausimų, susijusių su jūsų asmens duomenų apdorojimu, galite susisiekti su Klubo Taryba.