Skip to main content

Š.m. spalio 8 – 9 dienomis Druskininkuose įvyko Porsche klubo Lietuva sezono uždarymo renginys „Drive and Ski 2011“. Šį rudenį 8 –ajame sezono uždarymo renginyje dalyvavo rekordinis skaičius, net 36 Porsche automobiliai, taip pat rekordinis skaičius šio išskirtinio automobilio ženklo mylėtojų ir gerbėjų. Labai džiaugėmės, kad sulaukėme svečių iš Latvijos Porsche klubo ir Porsche atstovo Baltijos šalims Andrio Ievins.

Vilniaus alėjos aikštėje įvyko Porsche fotosesija, kurios nesugadino rudeniškas permainingas oras. O lietus tik sustiprino emocijas 12.00 valandą Šv.Jokūbo gatvėje prasidėjusiose Auto slalomo varžybose. Kaip visada kartu su Porsche klubu buvo „Juta racing“ komandos vyrai. Tarp jų lenktynine nuotaika su klubo nariais dalinosi Lietuvos vardą Didžiojoje Britanijoje "Porsche Carrera Cup" garsinantis jaunasis lenktynininkas, Porsche klubo Lietuva narys Jonas Gelžinis, ir visada patirtimi ir patarimais mums padedantis Audrius Gelžinis.

Slalomo rungtyje netikėtai visus dalyvius nurungė naujas klubo narys Saulius Radomskis vairuojantis Porsche Cayenne Turbo 1:03:95, antra vieta atiteko Porsche Carrera vairuojančiam Raimundui Buinevičiui 1:02:33, trečias liko lenktynininkas Aurelijus Rusteika su Porsche Carrera S 1:07:62.

Vakare laikas nepastebimai prabėgo bendraminčių rate Europa Royale Spa Hotel Druskininkai viešbučio restorane. Čia vyko nugalėtojų apdovanojimas ir kitos atrakcijos. Buvo apdovanoti ir mini slalomo dalyviai: Vilius, Jovita ir Rūta. Eilėraščio apie Porsche improvizacijose nugalėjo jungtinis rusų kalba sukurtas Lietuvos ir Latvijos Porsche klubo narių kūrinys, kurį pristatė Andrius ir Oksana.

Sekmadienį Porsche klubo nariai išbandė Snoras Snow arenos sniego trasas. Čia padedant Board sports kolektyvui vyko slidinėjimo slalomo, snieglenčių varžybos ir estafetės. Slidinėjimo slalomo čempionu be abejonės tapo Vytautas Matuliauskas, kuris laurus skina ir Pasaulio Lietuvių kalnų slidinėjimo mėgėjų varžybose. Antra vieta atiteko svečiui iš Latvijos Porsche klubo Janiui Alksnis, o trečias liko klubo tarybos narys Aivaras Sirusas. Snieglentėmis nepralenkiamas buvo Tomas Išganaitis, antra vieta atiteko Ryčiui Juršai, trečias buvo Edgaras Zujus iš Vilniaus.

Labai dėkojame visiems kurie dalyvavo Porsche klubo Lietuva sezono uždarymo šventėje "Drive and ski 2011"

Ačiū už greitį, emocijas ir puikią nuotaiką!

Ačiū rėmėjams ir klubo draugams, kad esate už Porsche:Baltijas Sporta Auto, Michelin, Mobil1 atstovams P.Markevičius ir ko., Rasa, Selita, Bags and more, Draudimas.lt, UAB Daisena, Teledema, Kapratas logistic, Juta racing komandai, Fotografui Ramūnui Poderiui, Sonax atstovams Sonbalt, UAB Amoka, žurnalui Top Gear, Board sporst, Snoras Snow arena, Europa Royale Spa hotel Druskininkai, Druskininkų savivaldybei!

Linkime gražaus rudens ir snieguotos žiemos!

Taigi, Porsche klubo Lietuva sezonas tęsiasi ir mes kviečiame visus slidinėti - let‘s ski!