Skip to main content

Gegužės 8 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Transporto inžinerijos fakulteto (TIF) studentams įteiktos „Porsche klubas Lietuva“ vardinės stipendijos. Penktą kartą skiriamos stipendijos yra tikslinės, siekiant skatinti ir populiarinti transporto inžinerijos studijas.

Šiemet asociacijos „Porsche klubas Lietuva“ vardinės stipendijos įteiktos dviems Transporto inžinerijos bakalauro studijų programos studentams –  pirmakursiui Kristupui Liudui Žukauskui ir trečiakursiui Andriui Macutkevičiui. 

VGTU Transporto inžinerijos fakulteto dekanas prof. dr. Olegas Prentkovskis džiaugėsi ilgamečiu bendradarbiavimu, kuris motyvuoja studentus bei įkvepia domėtis naujovėmis, atrasti naujų galimybių transporto inžinerijos srityje. Jis pažymėjo, kad Lietuvos transporto sektoriaus sukuriama vertė vis auga, tačiau vis dažniau kalbama apie tai, kad trūksta kvalifikuotų transporto inžinerijos ir transporto logistikos  darbuotojų. Todėl ši partnerystė svarbi, siekiant sudominti studijomis ir pritraukti į transporto sektorių kompetentingų specialistų. 

„Supažindinus VGTU studentus su aukščiausios kokybės automobiliais, tikimės, kad tai bus stimulas siekti aukščiausių tikslų asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Asociacija „Porsche klubas Lietuva“ siekia parodyti visas „Porsche“ automobilio galimybes, moko sportinio ir saugaus važiavimo, sukuria erdvę užmegzti naujų kontaktų, o taip pat plėsti galimybių ratą. Stipendijas gavę studentai tampa komandos dalimi, yra kviečiami į klubo renginius, tarp klubo narių gali susirasti mentorius ir mokytis gerosios praktikos“, – sakė asociacijos prezidentas, VGTU absolventas Renatas Augustinas. 

Stipendijas gavusius studentus pasveikino asociacijos „Porsche klubas Lietuva“ atstovai: prezidentas Renatas Augustinas, tarybos pirmininkas Rytis Paulauskas ir tarybos narys Tomas Petraitis. Taip pat studentus sveikino VGTU rektorius Alfonsas Daniūnas, TIF dekanas Olegas Prentkovskis ir TIF prodekanas Edgar Sokolovskij.

Pretendentų atranka vykdoma dviem etapais. Pirmąjį etapą vykdė VGTU transporto inžinerijos fakultetas, kuris vertina studentus pagal jų studijų rezultatus, kūrybiškumą ir kitus nuopelnus. Antrąjį etapą vykdė asociacijos „Porsche klubas Lietuva“ sudaryta komisija, kuri, įvertinusi pretendentų studentų paruoštą motyvacinį vaizdo įrašą, išrenka 2 studentus stipendijai gauti.

Vykusio susitikimo metu tarp VGTU ir asociacijos „Porsche klubas Lietuva“ buvo pasirašyta paramos sutartis, skirta remti du pažangius Transporto inžinerijos bakalauro studijų programos nuolatinių studijų pirmo ir trečio kursų studentus.


08.05.2019

Connect with Porsche Club Lithuania