Skip to main content

 

Kaip esame informavę, neseniai „Porsche klubas Lietuva“. pasirašė sutartį su VGTU. Siekdamas skatinti inžinerinės pakraipos transporto studijas, studentų kūrybiškumą, didinti motyvaciją aktyviau domėtis naujovėmis, jas diegti savo kursiniuose projektuose, baigiamuosiuose darbuose, patiems ieškoti naujų sprendimų, klubas skyrė dvi stipendijas VGTU Transporto inžinerijos studijų programos vyresniųjų kursų studentams. Atranka vyko dviem etapais, ir šiandien bendra fakulteto ir klubo atstovų komisija, vadovaujama „Porsche klubas Lietuva“ prezidento Edvino Mamedovo, po pokalbio su pretendentais nusprendė stipendijas skirti trečiakursiui Kasparui Mickui (ATf-12/1) ir ketvirtakursiui Aleksandr Myslickij (ATf-11/1).

Sveikiname laiminguosius, linkime jiems tikslingai panaudoti paramos lėšas, tapti kompetentingais, kūrybingais transporto specialistais. Adomui Kriukovui, Ginui Jakučiui, Mykolui Karveliui ir Gerardui Ramūnui Balniui – taip pat puikiems studentams, dalyvavusiems antrajame atrankos ture, linkime nenuleisti kartelės, toliau stengtis būti geriausiais, bet nebūtinai pirmaisiais.

http://ti.vgtu.lt/fakultetai/apie-fakulteta/naujausia-informacija/jau-zinomi-porsche-klubas-lietuva-stipendiatai/53531?nid=91642


23.03.2015

Connect with Porsche Club Lithuania