Skip to main content

2015 m. gruodžio 2 d. VGTU Transporto inžinerijos fakultete įvyko atrankos komisijos posėdis Asociacijos „Porsche klubas Lietuva“ įsteigtoms vardinėms stipendijoms rudens semestrui skirti.

Atrankos komisijos sprendimu Asociacijos „Porsche klubas Lietuva“ pirmoji stipendija skirta trečio kurso TIf-13/3 grupės studentui Aleksandr Šabanovič, antroji stipendija – ketvirto kurso ATf-12/2 grupės studentui Gerardui Ramūnui Balniui.

Asociacijos „Porsche klubas Lietuva“ atstovams taip pat buvo pristatytas VGTU Transporto inžinerijos fakultete pradėtas vykdyti naujas projektas „Formula Student“.

Tai jau antrieji metai, kai Asociacija „Porsche klubas Lietuva“ skiria stipendijas Transporto inžinerijos fakulteto Transporto inžinerijos bakalaurų studijų programos studentams.

Šiek tiek istorijos:
„Porsche“ markės automobilių mylėtojus Lietuvoje vienijantis klubas 2015 m. vasario mėn. pasirašė paramos sutartį su VGTU.

Klubo nariai nutarė paremti pažangiausius VGTU Transporto inžinerijos studentus ir skirti jiems vardines stipendijas.

„VGTU Transporto inžinerijos fakultetą pasirinkome ne tik dėl to, jog jame ruošiami istoriškai prestižinių specialybių studentai, bet ir todėl, kad jie kartu su dėstytojais vykdo nemažai reikšmingų projektų, tarp jų – elektromobilis, automobilių slydimą imituojanti sistema bei daugelis kitų. „Porsche“ koncernas taip pat didelį dėmesį skiria inovacijoms, gamyboje diegia naujausius mokslo pasiekimus, tad šio fakulteto darbai ir projektai yra artimi „Porsche“ gamintojų dvasiai“, – pasakojo šių automobilių mylėtojus vienijančio klubo tarybos narys Vidmantas Fokas.

Naujiena įkelta į TIF www:
http://ti.vgtu.lt/fakultetai/apie-fakulteta/naujausia-informacija/porsche-klubas-lietuva-isteigtos-stipendijos-iteiktos-transporto-inzinerijos-fakulteto-studentams/53531?nid=106566


04.12.2015

Connect with Porsche Club Lithuania